I my používáme cookies. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.


Úvod » Kolonožky Standard » Kolonožka Standard Goblin-Green Q6,5


        

Kolonožka Standard Goblin-Green Q6,5

Doprava zdarma

skladem

 

Číslo produktu: 1600601
jinde 10 999 Kč
u nás bez DPH: 4 545 Kč
u nás s DPH (21 %):
5 499 Kč

Kolonožka GOBLIN-GREEN Standard - balanční skútr

 

Balanční vozíko Kolonožka je připravena pro nevšední zážitky všedních dní. Vyražte do ulic a buďte středem pozornosti. Vybočte z řady, užijte si rychlost a objevte pohodlí, které tento revoluční dopravní prostřed ek skrývá. Zrcadlové provedení činí z této Kolonožky nepostradatelný doplněk pro všechny z Vás, kteří toužíte po jedinečnosti.

 

Kolonožka je elektrický dopravní prostředek, který vás přesune do cíle přesně a na čas. Jízdu na něm lze snadno zvládnout během několika minut. Směr i rychlost jízdy se ovládá pouze intenzitou nášlapu nohou. Stačí jen přenést váhu směrem, kterým se chcete pohybovat a hoverboard už zbytek udělá za vás. Kromě toho vám nabízí možnost zábavy a trénování celého těla v jednom. Stylový vzhled mu dodávají LED světla a nášlapná plocha z gumy zabraňuje sklouznutí. Je určen pro každodenní využití, ať už do práce nebo do školy. Tento revoluční dopravní prostředek se stane vaším oblíbeným společníkem, se kterým objevíte zcela nový zážitek z jízdy!

 

Dvě LED světla z přední strany ukazují na jakou stranu zatáčíte a zároveň zajišťují Vaší bezpečnost ve zhoršené viditelnosti. Zhora jsou dva indikátory. Jeden ve tvaru baterie, který svítí při zapnutí a bliká při slabé baterii. Druhý má tvar kolečka a rozsvítí se při nastoupení. Na zadní straně se nachází dobíjecí port a zapínací tlačítko. Kolonožka má dvě nerezová 6,5 palců velká kola se syntetickou gumou. Díky gumě jede pohodlně a nehlučně i po nerovném povrchu.

 

Maximální nosnost je 120 kg. Minimální váha jezdce se pohybuje v rozmezí  od 35 do 40 kg - toto je oficiální váha doporučená výrobcem. V běžné praxi dokáží Kolonožku ovládat i jezdci, kteří váží méně (např. 25 kg). Rozhodující roli hraje šikovnost jezdce.

 

Technické parametry Kolonožky Standard Q6,5:


Baterie: SAMSUNG Li-ION 4400mAh

Rozměry: 584 x 186 x 178 mm

Doba nabíjení: 1,5 h

Motor: 2 x 350W / 36v

Hmotnost: 12 kg

Maximální úhel stoupání: 25°

Maximální rychlost: až 16 km/h

Dojezdová vzdálenost: až 20 km

Světla: 2 x LED diody indikující pohyb

 

pozn. obrázky nemusejí přesně odpovídat danému produktu

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.